Faydalı tavsiye Kullanılır Ne zaman Facebook Pazarlama

takviminizde kalemle "Facebook'ta pazar" var mı, Sadece emin ne yapacağını çünkü ama bunu asla? Eğer öyleyse, doğru yerdesiniz. Bu makalede, zaman karşılığında en fazla müşteri çekmek, böylece başarılı pazarlama kampanyası başlatmak yardımcı olacak ipuçları ile doludur. Çoğu müşteri bir hesabınız beri Facebook'ta çevrimiçi pazarlamacılar için son derece popüler bir platformdur. Eğer hedef kitleye ulaşmak için yeni bir yol gerekiyorsa bu platformda güçlü bir varlık geliştirme hakkında daha fazla bilgi edinmek gerekir. Birkaç Facebook pazarlama ipuçları için bu yararlı makaleyi okuyarak başlayın.

facebook advertising

, Facebook sayfasına yönlendirmelidir yayımlamak Herhangi çevrimiçi içeriği. Siteniz bir blog varsa, bir özet ekleyip ardından Facebook aracılığıyla otomatik olarak mesajları bağlar. cıvıldadığını her zaman, otomatik olarak Facebook'ta görünecek şekilde Hatta Facebook ve Twitter hesapları arasında bir bağlantı programlayabilir.

İçeriğinizi paylaşmak için teşvik ederek abonelerinin arkadaşlara ulaşın. Sen mesela bir kupon kodu almak veya aboneleri arkadaşlarına göndermek isteyecektir eğlenceli içerik paylaşımı odaklanmak güncellemelerinizi paylaşmak için abonelerin sorabilirsiniz. stratejileri iyi çalıştığı takip edin.

Bir yarışma olması daha fazla kişi Facebook sayfasında dikkat yapmak, böylece yararınıza kullanmak emin olmak için iyi bir yoldur. sayfanızı isteyenler için ödül veya özel reklam facebook fırsatlar sunuyoruz. Her zaman vermek iddiasında herhangi ödüllerin üzerinden takip önemlidir; aksi halde, insanlar olarak sahtekâr görüntüler.

Facebook'tan web sitenizde içeriğe bağlantı göndererek yanlış bir şey yoktur. İnsanlar Facebook fanlar bütün gün Facebook'ta kalmak istiyorum düşünüyorum - bu bir efsanedir. Aslında, onlar sürece onlara ilgi şey teklif olarak sitenizi ziyaret, bu yüzden denemeye oldukça mutluyuz.

Facebook'ta diğer sitelere bağlantılar paylaşmak için çekinmeyin. Eğer bir makale rastlamak veya video kitlenizin ilgi olacaksa, Facebook'ta paylaşarak düşünün. Bu web paylaşım bağlantıları size karşı rekabet içinde olan ya da müşterileri kaybedebilirsiniz kaçınmak en iyisidir.

Markanızı kendi kişiliği vardır emin olun. yayınlarınız sıkıcı ve bayat ise, marka nedenle de görünür. zaman yapabilirsiniz mümkün olduğunca profesyonel olarak kalırken kişilik biraz var.

Facebook sayfadaki diğer platformlardan diğer içeriği paylaş. İşletmenizin bir web sitesi var mı? Bir blog? Bir YouTube kanalı? Her zaman sen, işinizle ilgili yeni içerik yüklemek buna da Facebook Sayfasında göründüğünden emin olun. İnsanlar işletmenizin YouTube kanalı ziyaret edilecek daha yeni bir video yüklemek çok daha Facebook günü ziyaret muhtemeldir.

Okuduğunuz gibi, Facebook herhangi bir iş için çok şey yapabilir! Ulaşma daha önce kullanılmayan marketler artık bir fare tıklaması ile ve geleneksel pazarlama yöntemlerinin maliyetinin bir kısmı için elde edilebilir. Yakında işiniz için çalışmak ve bir Facebook kampanyası hale nasıl bir fark izlemek için aşağıdaki ipuçlarını koyarak başlayın Sadece etkin Facebook pazarlama kampanyası geliştirmek için okunan ipuçlarını uygulayın. Eğer güncel ve kitlenizin adapte yöntemleri kullanırsanız mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. sonuçlarınızın takip edin ve her zaman sosyal medya pazarlama kampanyası geliştirmek için yeni yollar arayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *